Ipet me qira banesa 2 dhomshe kati 1 LagjaSpitalit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 21 Mar 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër Viva Fresh, mbrapa Banesave te Royalit), me sipërfaqe 60m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.


Çmimi:200€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim