Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 100m2 kati 1 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 13 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afër OSB-së, te Viva), me sipërfaqe 100m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, shpajz, korridor dhe ballkon prej 100m2. Banesa është komplet e mobiluar, lëshohet për familjar.


Çmimi:300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim