Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 74m2 kati 8 TopHane

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Top Hane
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qender (Top Hane), me siperfaqe 74m2, kati 8-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Objekti ka lift.


Çmimi: 300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim