Ipet me qira banesa 3 dhomëshe 75m2 kati 5 Aktashi

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 14 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktashi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (mbi menzen e studentave, te Opelli), me sipërfaqe 75m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor.Çmimi: 250€.044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim