Ipet me qira banesa 3 dhomshe 50m2 Kodra e Diellit

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 07 Sht 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kodra e diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (banesat e hirta, te furra qerimi 2) me sipërfaqe 50m2, kati i 2-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë,1 dhomë të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e Mobiluar.Çmimi:200€044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim