Ipet me qira banesa 3 dhomshe 65m2 kati 2 Dodona

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Gsh 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomshe ne lagjen Dodona (të parku i qytetit, afër lapidarit Isa Kastrati), me sipërfaqe 65m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi:250€.

044443349
049701212
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim