Ipet me qira banesa 3 dhomshe 70m2 kati 1, Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 17 Nën 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (te Inxhinjeringu, Mbrapa Banesave të kuqe,), me sipërfaqe 70m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është pjesërisht e mobiluar.Mobilohet sipas marrëveshjes. Lëshohet për qift, ose femra.

Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim