Ipet me qira banesa 3 dhomshe 70m2 kati 1 Qender

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomëshe në qendër (te Zahir Pajaziti, afër Euleksit, mbrapa Kekut), me sipërfaqe 67m2, kati 1-rë. Banesa e ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të gjumit, korridor shpajz dhe banjo. Me mobile. Banesa ka parking Rrugor, e përshtatshme për banim, për zyre, dhe afarizem të ndryshme.


Çmimi: 400€.


044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim