Ipet me qira banesa 3 dhomshe 70m2 kati 4 Ulpian

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 22 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Ulpian (afë Beni Dones, te Gjykata), me siperfaqe 70m2, kati 4-tër. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi: 300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim