Ipet me qira banesa 3 dhomshe 70m2 kati 5 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 01 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Afër OSB-së, Te Viva), me sipërfaqe 70m2 kati 5-të. Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.


Çmimi:220€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim