Ipet me qira banesa 3 dhomshe 75m2 lagja Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 23 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (përball stacijonit të autobusave 4, afer Iliria BIllding), me sipërfaqe 75m2, kati 5-të. Banesa ka sllon me kuzhin 2, dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa lëshohet pa mobilie, objekti ka lift.

Çmimi: 170€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobiilen@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim