Ipet me qira banesa 3 dhomshe 80m2 kati 1 Dodona

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 16 Maj 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dodona
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Te Parku, Afër Albit,te Lapidari Isa Kastrati), me sipërfaqe 80m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Pjesërsht e Mobiluar.

Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim