Ipet me qira banesa 3 dhomshe 80m2 kati 1 Qender

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 10 Qer 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Parandori Justinian
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qënder te Prishtines (rruga Parandori Justinian, salitri 2, përball Katedrales, afër Pasteria Fillini), me sipërfaqe 80m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo dhe korridor. Banesa eshte teresisht e renovuar (sistem i ri i ujit, sistem i ri i nxemjes, izolim nga jashte) dhe ekstra e mobiluar me te gjitha pajisjet percjellese (dere e blinduar, sistem i alarmit, kamera nga jashte, invertor tripplite etj).


Çmimi: 500€ I pa-negociushem.


49701212
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim