Ipet me qira banesa 3 dhomshe 80m2 kati 6 Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Gsh 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbrapa Banesave te Kuqe, Rruga B), me sipërfaqe 80m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Komplet e mobiluar.

Çmimi:250€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim