Ipet me qira banesa 3 dhomshe 80m2 kati P Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 18 Pri 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Afër Ambientit te EBC cozmetik
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afër Ambientit te EBC cozmetik), me sipërfaqe 80m2, kati përdhes. Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Lëshohet për zyre, pa mobilie e pershtatshme për zyre, ordinanc dhe veprimtari të ndryshme.


Çmimi: 300€.


049701212
044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim