Ipet me qira banesa 3 dhomshe 84m2 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 19 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (afer Opellit), me siperfaqe 84m2 kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin ,2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar me ashensor.


Çmimi:350€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim