Ipet me qira banesa 3 dhomshe 95m2 kati 2 Dodona

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 04 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 3 dhomshe ne lagjen Dodona (të parku i qytetit, afër lapidarit Isa Kastrati), me sipërfaqe 95m2 kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. Klienti paguan vetëm rrymen.


Çmimi:300€.

044443349
049701212
038248165
kosovaimmobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim