Ipet me qira banesa 4 dhomshe 110m2 kati 5 Mati 1

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien Sot 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Mati 1 (mbi rrugën B, te Banesat e Tregtis), me sipërfaqe 110m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz dhe korridor. Banesa ka kuzhinen komplet me elemente, lëshohet pa mobile, ka ujë 24h, ka parking rrugor të mjaftushëm. Objekti ka lift.


Çmimi:300€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim