Ipet me qira banesa 4 dhomshe 150m2 kati 4 Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 27 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 5 dhomëshe në lagjen Aktash (te Davidofi, afër DAXA-elektronic), me sipërfaqe 150m2, kati 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma të gjumit, 2 shpajza, 3 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar. E përshtatshme për familijar dhe ndërkombëtar. Bamesa ka lift dhe rezervar të ujit.


Çmimi: 600€.


044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim