Ipet me qira banesa ne Arberi Dupleks

Jepet me qera nga: AKS Agency 18 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi te Komuna e Re
Sipërfaqe: 132 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 8, ne kompleksin Tregtia, ne Arberi C3, dhe ka 123 m2 banim, 19 m2 terrase dhe garazhen per nje veture ne podrum. Ka kete renditje:

Kati 1
Dhoma e dites e hapur me kuzhine dhe tryezari, terrasen, korridorin dhe nje WC.
Kati 2
Nje dhome te fjetjes me banjo, nje dhome tjeter e cila do te mobilohet sipas kerkeses se klientit, nje banjo me qasje nga korridori, dhe nje hapsire pune/zyre.

Ndertesa ka 10000 litra uje rezerva, ndersa banesa ka dritat emergjente dhe gjithashtu invertorin me bateri qe furnizon TV, reciverin, dritat kryesore dhe akuariumin per disa ore.

Cmimi i qirase eshte 1300 Euro ne muaj, por edhe negociohet varesisht nga afati I kontrates dhe opsionet e pageses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim