Ipet me qira banesa ne dardani afer Santes

Jepet me qera nga: Mehdi 31 Gsh 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne dardani afer santes. Banesa gjendet ne katin perdhese dhe eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar. Qmimi sipas marreveshjes. Kontaktoni ne: 044 151 201
Banesa ka: 2 dhoma te fjetjes, nje salon me kuzhin se bashku, nje banjo dhe nje koridor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim