Ipet me qira banesa ne lagjen dardania afer santes

Jepet me qera nga: Mehdi 28 Gsh 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer Santes
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa e cila gjendet ne lagjen dardania afer santes. banesa eshte ne katin perdhese shume e pershtatshme per banim nuk ka nevoje te perdoren as shkallet e as lifti. banesa eshte komplet e revovuar dhe e mobiluar. banesa leshohet sipas marreveshjes. te interesuarit te kontaktojne ne telefonin; 044151201
Banesa ka kete renditje:
2 dhoma te gjumit
1 salon dhe kuzhine se bashku
1 banjo
1 koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim