Ipet me qira lokali 80m2 kati Përdhes Aktash

Jepet me qera nga: Kosova Immobilien 26 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira Lokali 80m2, në Aktash, (Mbrapa Reiffeizenit). Lokali ka 2 hapsira të ndara, dhe mund të shfrytëzohet si tërësi, e përshtatshme për zyre, depo dhe veprimtari të ndryshme.

Çmimi: 350€


044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim