Ipet me qira

Jepet me qera nga: Banesa 21 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne kati e katert 50 m2. qmimi i volitshem.gjith ashtu edhe leshoj me qira 200 euro ne mujat..banesa asht ne tophane dhe shum e pershtatshme per banim.per me shum kontaktoni ne numrat:045 853 887--049 87 44 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim