Ipet me qira

Jepet me qera nga: As 14 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ipet me qira
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj kat te shtepis me qira ne lagjen Velania, afer Sos-Fshatit, posedon nje sallon me kuzhin, dhom gjumi, banjo, ballkon. Eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim