Ipet me qira

Jepet me qera nga: Atdhetar 21 Jan 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen e muhaxhereve afer siriusit banesa posedon 52m2 nje dhom gjumi sallon kuzhin dhe teras extra per verë banesa esht e mobiluar komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim