Ipet me qira

Jepet me qera nga: Agron 18 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kater Llullat
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lêshoj Banes me Qera, Te kater llullat, Rruga Bajram Kelmendi.Banesa gjindet nê katin e dyt dhe posedon dy dhoma sallon kuzhin dhe banjon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim