Ipet me qira

Jepet me qera nga: Astrit 05 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Velani nr.3
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kat te shtepis me qira, eshte e mobiluar dhe me hyrje te veqant. Ka dhom gjumi, sallon me kuzhin, banjo, ballkon. Gjindet ne lagjen Velaniq, afer Sos-Fshatit. Qmimi 180.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim