JAP BANESEN ME QERA NE PRISHTINE

Jepet me qera nga: ARTAN 07 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: XHAVIT MITROVICA
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Prishtine nen parkun e qytetit .Banesa eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin 3.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim