JAP BANES ME QIRA NGA 1 QERSHORI

Jepet me qera nga: Miradije 06 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne Emshir ( banesat e arapve ). Banesa ka 2 dhoma , sallon , kuzhin , banjo dhe 2 ballkona .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim