JAP BANES ME QIRA PER FEMRA OSE FAMILJAR

Jepet me qera nga: ... 09 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne qender te Prishtines, per familjar ose per femra. Banesa ka kushte dhe qmimin te volitshem. Per ma shum informata kontaktoni ne : 044/605-508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim