JAP BANES ME QIRA PER FEMRA

Jepet me qera nga: ... 02 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira per femra ne qender te Prishtines. Gjindet afer ambasades se Zvicres dhe ka kushte dhe qmimin e volitshem. Per ma shum informata kontaktoni ne: 044/605-508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim