JAP BANESE ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: SHPRESA 27 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: BULEVARDI NENA TEREZE-QENDER
Sipërfaqe: 56 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Ne qmim perfshihet uji, mbeturinat dhe mirembajtja e hymjes !.

Banesa ka edhe nxemje qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim