JAP BANESEN ME QERA NE PRISHTINE

Jepet me qera nga: ARTAN 29 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: XHAVIT MITROVICA
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
JAP BANESEN ME QERA NE PRISHTINE NEN PARKUN E QYTETIT.BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE KA 40 M2 .QMIMI 200 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim