JAP BANESEN ME QERA NE PRISHTINE

Jepet me qera nga: Artan 11 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Xhavit Mitrovica
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Prishtine nen parkun e qytetit. Banesa eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin nr 3 .Qmimi 200 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim