JAP BANESEN ME QERA NE PRISHTINE

Jepet me qera nga: artan 01 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: XHAVIT MITROVICA
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne Prishtine nen parkun e qytetit rruga Xhavit Mitrovica.Banesa eshte e mobiluar dhe ka dy dhoma .Banesa ndodhet ne katin 3 .Qmimi 200 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim