JAP GARSONIERE ME QERA

Jepet me qera nga: N.N 30 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje garsoniere me qera me siperfaqe 15 m2.Banesa gjendet ne Ulpiane mrapa AAK-se ne katin e IV-te dhe njeherit eshte e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim