JAP ME QERA BANESEN 2 DHOMESHE NE BILLKLINTON

Jepet me qera nga: Fadil 01 Sht 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar , ka lift, rrym dhe uje. Preferohet per nje qift bashkeshortor por mund tu ipet edhe studentave. Ju lutem kontaktoni ne nr e telefonit per me shume informata. Qmimi mund te negociohet!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim