JEPET BANES ME QERA NE ULPIANE

Jepet me qera nga: Kushtrim 18 Sht 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Ulpiana
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka sallon, dhome gjumi dhe kuzhin e madhe me nje shtrat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim