JEPET BANESA ME QERA NE BREGU DIELLIT LAGJA DAFINA

Jepet me qera nga: Dafina 01 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Dafina mati 1
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa jepet me qera ne bregu diellit lagja dafina mati 1.
Banesa eshte e mobiluar dhe moderne.
Banesa ka 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, salon, kuzhine, teras, parking ne garazh dhe bodrum,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim