JEPET BANESA ME QERA

Jepet me qera nga: Kujtim 17 Gsh 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit - Prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Ipet me qera banesa e re, e paster. Banesa gjindet perballe ndertesave te Royalit ne lagjen e Spitalit. banesa ka nje dhome gjumi, nje dhome dite me kuzhine, banjo, ballkon, uje rryme dhe ashensor 24H.

Per marreveshje afatgjata cmimi diskutohet.

sermaxhajk@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim