JEPET BANESA ME QIRA AFER PAZARIT NE ULPIJANE

Jepet me qera nga: Kadrije Shasivari 07 Gsh 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpijana C/12
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne Ulpijane /afer pazarit ne Ulpijane/. Banesa eshte e renovuar dhe e kompletuar me te gjitha elementet e nevojshme per banim. Perparsi kane personat dhe ciftet e punsuara ose personat qe vijne ne pushime verore nga diaspora. kontaktoni ne num.mob. 044 419 867
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim