JEPET ME QIRA BANESA NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Agon 13 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine Qender Prapa Teatrit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Banesa ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar ne Katin e 3-te. Banesa posedon 1 Dhome Gjumi 1 Dhome dhe Kuzhine se bashku, 1 Korridor,Banjo dhe Ballkon. Banesa eshte teresisht e Mobiluar. Posedon Ashensor I cili punon 24 Ore dhe ka dere te Blinduar. Posedon Nxemjen Qendrore Individuale me Rryme. Cmimi eshte 250 Euro (I Panegociuar) dhe nuk jane te perfshira Rryma Uji dhe Berllogu. Mund te me Kontaktoni edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim