JEPET ME QIRA BANESA NE ULPIJANE

Jepet me qera nga: Kadrije Shasivari 11 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpijana te tregu i perimeve ne Ulpijane
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa ne Ulpijane /afer pazarit ne Ulpijane/. Banesa eshte e renovuar dhe e kopletuar me te gjitha elementet e nevojshme per banim. Perparsi kane personat dhe ciftet e punesuar. Kontaktoni ne numrin mob. 044 419 867.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim