JEPET ME QIRA BANESA TE PAZARI NE ULPIJANE

Jepet me qera nga: Kadrije Shasivari 07 Sht 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpijana
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa ne Ulpijane /perball pazarit ne Ulpijane/. Banesa eshte e renovuar dhe e kompletuar me te gjitha elementet e nevojshme per banim. Perparsi kane personat dhe ciftet e punsuara. Kontaktoni ne mob. 044 419 867.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim