Jap 2 banesa me qera hapsire dhe mobilim te njejt.

Jepet me qera nga: Hilmi 10 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Prishtine Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap 2 banesa me qera , banesat jane te vogla qe posedojne.1 Dhom gjumi , zallon , kuzhine dhe ballkon.
Te 2 banesat jane me hapsire dhe moblije te njejta sikur ne fotot ne vazhdim.Gjendemi ne lagjen Bregu i Diellit tek banesat e Standardit tek viva market tash qe quhet Flaka Market 100 metrra me nalte.
Qmimi i baneses se pare eshte 150 euro eruo , gjithashtu edhe qmimi i baneses se 2 eshte 150 euro.
Banesat posedojn uje , rryme 24 ore gjithashtu posedojn mobile dhe nxemje qendore ashensore garazhd per parkimin e makines.
Nr kontaktus:044219687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim