Jap Banesën me qira.

Jepet me qera nga: unë vet 05 Gsh 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kodra e djellit Rr.2.
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer qendres tregtare në Kodren e diellit. kati i 7. ka ashensor dhe është e moboliar dhe e rregulluar mier. Ka dhom , kuzhin . Teras të madhe, koridor bano.
Preferoj familjarë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim