Jap Banes me qera Ne Ulpian mrapa hotel bacit

Jepet me qera nga: Halim 09 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpian Prishtin
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte perdhes , ka uj rrym nonstop dhe nxhemje qendrore Banesa eshte e Mobiluar edhe ne gjendje te mir. Banesa eshte e lir dhe mundet te perdoret menjeher.
Banes eshte 40 m2 ka kushzin dhe sallon. dhe nje dhom fjetjes … Qmimi 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim