Jap Banes me qera

Jepet me qera nga: Astrit 08 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender Prishtine
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qira në ‪‎Qendër‬ të qytetit, në kompleksin ‪‎PrimeGroup‬, kati V dhe ka dhomë dite me kuzhinë e ballkon, 2 dhoma të gjumit dhe banjo. Me ngrohje qëndrore të qytetit dhe mundësi edhe për vend-parking. Banesa lëshohet për herën e parë.
Çmimi 370 Eur.
Tel: 045 81 82 83
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim