Jap Banes me qira e pa mobilume

Jepet me qera nga: Arben Morina 09 Gsh 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon gjidhsej 81m osht e re te lagjja spitalit rruga muharrem fejza 3b Projekt per tjera pytje ne ket nr +41764890044 viber ose whatsApp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim